czwartek, 5 września 2013

Rovinj. Prace nad galerią schodową rozpoczęte ...

My home. Travel. 


Przez długi czas nie było w naszym domu żadnych ram na ścianach. Zwyczajnie nie wiedziałam, czego konkretnie chcę. Wiedziałam tylko, że chcę czegoś wyjątkowego. Czegoś, co będzie związane tylko z nami, z naszą wrażliwością i sposobem patrzenia na świat. Czegoś unikalnego, co będzie tylko w naszym domu.

Mogłaby być to sztuka nowoczesna, ale to wymaga raczej dużego budżetu i znajomości tematu (niestety ja na sztuce się nie znam, może kiedyś się poznam). Padło zatem na nasze autorskie zdjęcia przerabiane na fotoplakaty. Jak okazało się, że taki druk wcale nie kosztuje wiele, szaleństwo tworzenia w domu galerii na bazie naszych fotoplakatów ogarnęło mnie na dobre. Teraz działam na schodach. 

Uwielbiam  to! Przeglądam zdjęcia, grupuję je tak, aby tworzyły jakąś wspólną całość i wyszukuję te wyjątkowe. Najbardziej lubię takie, na których jest kogoś z naszej rodziny, ale nie widać go tak dosłownie, widać raczej zarys sylwetki, jakiś gest na dalekim planie.  

Ostatnio wróciliśmy z urokliwego miasta Rovinj, więc na "warsztacie" mam zdjęcia właśnie stamtąd. Najbardziej podobają mi się te w wersji NIGHT i właśnie te chciałabym Wam dzisiaj pokazać :)

Ps. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wakacjami w Rovinj, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, kontaktami. Byliśmy tam cztery razy. Naprawdę warto. 


 Autor zdjęć: Mój M

Pozdrowienia Wam ślę cieplutkie i do zobaczenia

8 komentarzy:

 1. I to jest to ...nasz dom , nasze klimaty , nasze uczucia zatrzymane w kadrze :)
  Kochana ...Ty sie ciesz , ze masz dostep ...nasz rodzinny -czyli synek fotograf ..fotki strzela co chwilke ....ale kiedy prosze o cos na galerie ..to zawsze slysze ..oj mamo , ale ja nic ciekawego nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też wolę zdjęcia od obrazów.
  Są nasze , przywołują wspomnienia , pozdrawiam
  Może kiedyś wybiorę się w tamte rejony ... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba już pisałam ale kocham Chorwację...w zasadzie za wszystko! I gdybym mogła to byłby to kraj mojego osiedlenia na stałe. Zdjęcia piękne porobiłaś,będą wspaniałą pamiątką i oryginalną ozdobą :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak piękne zdjęcia zasługują na ekspozycję,pomysł na osobistą galerię,jak najbardziej popieram:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia! Będą się super prezentować w galerii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rovinj i Wasze piękne zdjęcia zasługują by były podziwiane:)

  OdpowiedzUsuń
 7. zdjęcia cudowne,byłam w Rovinij,urzekła mnie ta miejscowość,zresztą Chorwacji kawał zwiedziliśmy i w zasadzie podobało mi się tam wszystko!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...