środa, 24 lipca 2013

M mówi, że mi się nudzi ...

My home


i że pewnie nie mam nic pożytecznego do roboty. Więc, zamiast zajmować się głupotami, powinnam lepiej iść na podwórko i trochę poodgarniać …. śnieg ;))))))

A zaczęło się od wandali w naszym domu, którzy ukradli mojemu M figurkę. I to nie byle jaką figurkę, tylko czarnego atletę z Kare Design.

Figurkę wylicytowałam na Allegro za całe 30 zł! W domu przymierzałam ją w różnych miejscach. Zdecydowałam, że najlepiej wygląda w pokoju M.

M, jak ją po raz pierwszy zobaczył, stwierdził, że cudaki do domu znoszę, ale …jak już nie mam gdzie postawić tego cudaka, to ostatecznie może u niego zostać (łaskawca :))

Ostatnio, przy okazji zmian w salonie (pokazywałam je we wcześniejszym poście) potrzebowałam jakiś czarny dekor na kominek. Po rozejrzeniu się po domku uznałam, że ten czarny atleta będzie w sam raz. Przykucnął sobie zatem biedaczysko na kominku.

Po ok. trzech dniach (co za spostrzegawczość!), M przyszedł do mnie do kuchni i powiedział, że w naszym domu grasują wandale! Na moje ????? stwierdził, że ktoś ukradł z jego pokoju figurkę. Trudno. Przyznałam się do aktu wandalizmu i zwróciłam M figurkę. 

No i znów brakowało mi czegoś czarnego na kominek. Musiałam poszperać głębiej, a dokładniej w starociach na strychu. Wygrzebałam obciążnik od starej miedzianej lampy. Po przemalowaniu go farbą wyszedł zupełnie fajny dekor. Do kompletu pomalowałam też kulę. Oczywiście przymierzałam je w różnych miejscach, co na zdjęciach widać. Muszę jeszcze do nich wykombinować jakieś małe postumenty.

Razem z dekorem przymierzałam też aksamitki, które sobie jakiś czas temu kupiłam. Szczególnie tę w kolorze kawy z mlekiem chciałam gdzieś koniecznie przyczepić. W oko mi wpadły świece. M stwierdził, że świece z aksamitkami wyglądają ciekawie i są ... „bardzo praktyczne”. 

Ok, ok … kupię drugi komplet świec, taki … do zapalania.A tu efekty mojego wandalizmu. Pasował, prawda?


Pozdrawiam Was serdecznie  


4 komentarze:

 1. Rewelacja! Efekt po prostu cudowny:-) Niesamowite masz pomysły kobietko!:-) Już nie mogę sie doczekać następnych:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne dekoracje=-pomysł na świece rewelacyjny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty mnie chyba nie przestaniesz zadziwiać :))) Świeczki wyglądają cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny pomysł na dekorację świec :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...