czwartek, 4 lipca 2013

ICON eye wear- POLECAM :)

My style

W końcu znalazłam dla siebie okulary słoneczne!!!

ICON eye wear – marka okularów z Australii, jeszcze niezbyt popularna w Polsce. Bardzo przyzwoita jakość za rozsądną cenę. 


Mają u siebie w ofercie sporo modeli. Ja (o dziwo!) wybrałam dla siebie model nawiązujący do Ray-Ban w oprawce biało-złotej!!!???


Trochę mnie samą zaskoczył ten wybór, bo w życiu nie przypuszczałam, że właśnie w takim modelu będę dobrze wyglądać. Zawsze wybierałam fasony raczej klasyczne, ciemne (na ogół czarne). I …. zawsze czułam się jak „ciotka-klotka” (ciociu droga nie obraź się:)).

Teraz jestem SUPER zadowolona. Fason i kolor (mam ciemne włosy) okazały się rewelacyjne. Chodzę w nich nawet jak jest dosyć pochmurno (jak jest bardzo pochmurno – zresztą też, ale wtedy robią za opaskę na włosy).O ICON z ich strony firmowej:

"Australia – kraina kangurów, BBQ i wiecznie młodych surferów. Przez stulecia pozostawała tajemniczym lądem odciętym od wpływów Europy i Ameryki.


Wszystko zmieniło się po II wojnie światowej. Ze względu na bogactwa naturalne, przyjazny klimat i otwartych mieszkańców Australia  stanowiła ziemię obiecaną dla emigrantów z całego świata. Tutaj każdy zaczynał z pustą kartą oddając się uciechom życia na wybrzeżu. Australia stała się oazą surferów, nurków i podróżników, co sprzyjało dynamicznemu wzrostowi liczby manufaktur sprzętu sportowego. Kultura europejska i hollywoodzkie produkcje miały wyraźny wpływ na trendy panujące w modzie i kulturze, ale Australijczycy stojąc na  straży swojej odrębności tworzyli własne marki i linie produktów.


W ten sposób powstał brand ICON. Designerzy inspirowani kulturą pięknych i młodych przybywających do Australii ze wszystkich zakątków świata, stworzyli wąską kolekcję okularów słonecznych opartych na aktualnych trendach.  Poza ponadczasowym designem ikon świata mody, kultury oraz sportu producenci ICON postawili na najwyższą jakość. Każda oprawa była poddawana ręcznej kontroli, a ze względu na ostre słońce i upalny klimat, soczewki w każdym modelu posiadały powłokę polaryzacyjną zapewniającą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem nawet w ekstremalnych warunkach, podczas uprawiania sportów czy prowadzenia pojazdów.”


 No to już mogę jechać na wakacje!Ślicznie dziękuję za wizytę i … komentarzeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...