czwartek, 24 marca 2016

Od inspiracji do realizacji

InspirationsDzisiaj zapraszam Was "na drugą stronę lustra" ... do świata, który biegnie równolegle do Velour Home ... czyli prywatnej korespondencji, którą prowadzę z sympatykami VH. 

Główny temat tej korespondencji to oczywiście wnętrza, w tym szczególnie dylematy związane z doborem mebli, kolorów, detali, które ma (chyba prawie) każdy. Zgodnie z zasadą "co dwie głowy to nie jedna" łatwiej jest z takimi dylematami się zmierzyć i  ... wygrać :)

Impuls do nawiązania kontaktu w prywatnej przestrzeni VH jest bardzo różny. Czasem jest to mój własny problem, który okazuje się problemem sporej grupy osób, czasem moja opinia, a czasem jedno zdjęcie ... 


I właśnie jedno z takich zdjęć stało się swoistą kołatką, którą Pani Mirosława zapukała do VH ...

Które? 
Zdjęcie ze zbioru moich inspiracji ... jedno z ulubionych ...Kilka dni po opublikowaniu tego zdjęcia profilu VH na Facebook dostałam miłą wiadomość od Pani Mirosławy, która napisała, że bardzo ją to zdjęcie zaintrygowało i ... zainspirowało. 

Z jakim efektem? 

TAKIM <3 
Muszę w tym miejscu dodać, że jestem bardzo dumna, że w realizacji tego projektu nieco pomogły welury i poduszki z oferty VHB

Jestem pod ogromnym wrażeniem osiągniętego efektu. Stworzona aranżacja saloniku ma styl i klasę. A do tego jest dokładnie taka, jak lubię - ponadczasowa klasyka  przełamana nutą nowoczesności. Gratuluję Właścicielce z całego serca i dziękuję za zaufanie dla oferty VHB oraz za przesłanie zdjęć. 

Dziękuję także Córce Właścicielki, która jest autorem tej przepięknej sesji zdjęciowej. 

Na koniec jeszcze jedno ujęcie ... w klimacie WESOŁEGO ALLELUJA z życzeniami dla wszystkich czytelników VH. 
 Wesołych Świąt Wielkiej Nocy Kochani :) 


7 komentarzy:

 1. Przepięknie!! Gratuluję Pani Mirosławie, bo stworzyła przepiękne wnętrze :) Domyślam się, że z wielkim Twoim wsparciem, bo wiem z doświadczenia, jak wiele ono daje :)
  Pozdrawiam! Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcale mnie nie dziwi, że Twoje poduszki potrafią czynić cuda :)
  Wesołych Świąt kochana!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie!
  Wesołego Alleluja!!
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne dekolracje świąteczne - widzę że salon już lśni na święta :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie!! Taki błogi spokój i harmonia :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...